Rozwiązanie konkursu organizowanego w ramach „Światowego Dnia Zdrowia” na wykonanie komiksu pod hasłem: „Depresja – porozmawiajmy o niej”


image_pdfimage_print

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Obornikach informuje, że tematem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia – 7 kwietnia była depresja, a rok 2017 obchodzony jest pod hasłem: „Depresja – porozmawiajmy o niej”. W związku z tematem Światowego Dnia Zdrowia PPIS zorganizował konkurs, który był skierowany do chętnych uczniów klas III gimnazjów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych – mieszkających na terenie powiatu obornickiego. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu komiksu nawiązującego do hasła „Depresja – porozmawiajmy o niej”.

Do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Obornikach dostarczono 29 prac konkursowych, w tym zgodnych z regulaminem 20. W 8 pracach konkursowych naruszono prawa autorskie ze względu na wykorzystanie rysunków/grafik zaczerpniętych z stron internetowych. Prace dostarczono ze szkół: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ludomach, Zespół Szkół Oborniki, Zespół Szkół im. Cegielskiego w Rogoźnie, Zespół Szkół w Objezierzu i Gimnazjum Nr 1 w Rogoźnie.

Komisja konkursowa przyznała:

I miejsce – Marcie Łusiewicz – uczennicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ludomach,

II miejsce – Oliwii Szewczak  – uczennicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ludomach,

III miejsce – Zuzannie Nowakowskiej – uczennicy Gimnazjum Nr 1 w Rogoźnie

 

Zdjęcia w kolejności jak wyżej