Konkurs dotyczący profilaktyki HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS” skierowany do uczniów klas III gimnazjum i szkół średnich


image_pdfimage_print

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Obornikach  zaprasza do współpracy przy realizacji konkursu dotyczącego profilaktyki HIV/AIDS pod hasłem: „Nie daj szansy AIDS”. Konkurs  w tym roku szkolnym (2018/19) odbywa się po raz 15 i kierowany jest do uczniów klas III gimnazjum i szkół średnich. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez uczniów filmu pod tytułem „Krótki film o HIV”, który będzie propagował wiedzę o zakażeniach HIV i zakażeniach przenoszonych drogą płciową.

Zachęcam do udziału w konkursie i proszę do dnia 02.11.2018r. o przesłanie pracy, która zajmie I miejsce w etapie szkolnym wraz z załącznikami: nr 1: „Karta zgłoszenia laureata etapu szkolnego konkursu” i nr 2: „Zgoda opiekuna prawnego dziecka które nie ukończyło 18 lat na udział w konkursie”, jeśli uczestnik nie ukończył 18 lat lub załącznikiem lub nr 3: „Oświadczenie pełnoletniego uczestnika konkursu” jeśli uczestnik ukończył 18 lat. W etapie powiatowym nagrodzone zostaną 3 prace. Praca, która uzyska I miejsce na etapie powiatowym, będzie brała udział w etapie wojewódzkim konkursu.

PLAKAT A3

PLAKAT A4

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia do konkursu

Zgoda opiekuna

Oświadczenie uczestnika konkurs